Ana sayfa Güzel Sözler Sağlık çalışanları ile ilgili sözler – kısa ve anlamlı mesajlar

Sağlık çalışanları ile ilgili sözler – kısa ve anlamlı mesajlar

2218
0
Sağlık çalışanları ile ilgili sözler
Sağlık çalışanları ile ilgili sözler

Sağlık çalışanları ile ilgili sözler – kısa ve anlamlı mesajlar

Sağlık çalışanları ile ilgili sözler – kısa ve anlamlı mesajlar, sağlık çalışanları ile ilgili sözler, saglik calisanlarina guzel sozler, sağlık çalışanlarına güzel sözler, saglik calisanlari icin guzel sozler, sağlık çalışanları için güzel sözler, sağlıkçılara güzel sözler, sağlık çalışanları için sözler, sağlıkçılara teşekkür sözleri, sağlıkçılara destek sözleri, sağlık çalışanları sözleri

Sağlık çalışanları ile ilgili sözler bulunan sayfamızda ülkemizin ve dünyanın iftiharı sağlık çalışanları için hazırlamış olduğumuz sözler ve mesajlar oluşturduk. Bizim için gece gündüz çalışan sağlıkçılarımıza hazırladığımız sözleri facebook ve twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Başkasına rahatlık ve şifa vermek için kendinizden çok şey veriyorsunuz. Bugün değil her zaman onurlandırılmayı hak ediyorsunuz.

Sağlık çalışanları ile ilgili sözler
Sağlık çalışanları ile ilgili sözler

Değerli sağlık çalışanları, en savunmasız olduğumuz zamanlarda bizlere rahatlık, bakım ve güç verdiniz. Yaptığınız her şey için teşekkürler.

Hastalarınızın zihnini, bedenini, kalbini ve ruhunu iyileştirmeye özen gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam sürmek için tüm insanlığın önemli bileşenleri sizsiniz.

Dünyada olmadan yaşanamayacak tek şey sağlıktır. Bütün emekleriniz için teşekkür ediyor, tüm sağlık personellerinin, sağlık çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Hayatlarını başka insanları iyileştirmeye adayan sağlık çalışanlarımıza minnet ve saygılarımızı sunarız.

Değerli doktorum, bugün de güne mutlu uyanmışsam bu sizin sayenizde. Size ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederim.

Hipokrat yeminine fazlasıyla uyan, şifa dağıtan elleriyle huzur ve sağlık için sunan hekimlerimize ve bütün sağlık çalışanlarına koronavirüs mücadelelerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım.

Büyük özverilerle gecesini gündüzüne katarak emek veren bütün sağlık personellerine en içten dileklerimle minnettarlığımı sunarım.

Sağlık çalışanlarına karşı yapılan kaba davranışların ebediyen yok olmasını temenni ediyorum.

Köy ya da kent ayrımı gözetmeden ülkemizin dört bir yanında görev alan, insan hayatına değer veren tüm doktor ve hemşirelerimizi sonsuza dek alkışlasak da yaptıklarını karşılayamayız.

Sağlık çalışanları ile ilgili sözler
Sağlık çalışanları ile ilgili sözler

sağlıkçılara destek sözleri

Her gün yaptığınız zor ve yürek parçalayan işler için teşekkür ederiz. Siz ve sizin gibi melekleri seviyor ve takdir ediyoruz!

Beni Türk hekimlerine emanet edin. M. Kemal ATATÜRK

Hayatımızın her alanında yanımızda olan çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz.

Hayatımızın her alanında yanımızda olan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz.

Tüm sağlık personellerinin coronavirus mücadelesini kutlar, sağlıklı bir toplum olabilmemiz için gösterdikleri çabalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Sağlıkçılarımızın verdiği mücadele her türlü alkışın üstündedir. Kendilerini saygıyla selamlıyoruz.  Recep Tayyip Erdoğan

Ne gece-gündüz dediler, ne de kar-çamur ve hatta bayram-tatil. Büyük bir azimle bizlere sağlık sunabilmek için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, tüm sağlık emekçilerinin Covid-19 mücadelelerinden dolayı şükranlarımızı sunarım.

Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması amacıyla fedakarca emek veren ve sağlık alanında önemli katkılar sunan doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarını alkışlıyoruz. İyi ki varsınız.

Sağlık çalışanları ile ilgili sözler
Sağlık çalışanları ile ilgili söz ler

Sadece doktorlar, bir hastalığı tedavi edebilmenin, yaşamlarımıza sağlık getirebilmenin ve tüm ümitlerimizi yitirdiğimizde bize verdikleri cesaret ile yanıbaşımızda olabilmenin sihirli güçleriyle donatılmışlardır. İyi ki varsınız.

Her zaman doktor olmanın ayrıcalığını hatırlayın. Daniel P. Logan

Yüce kalpli bütün doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın, ellerinden öperim. Koronavirüs mücadelenizle tarihin altın yapraklarında yerinizi aldınız.

Hastalıklara karşı insan haysiyetine yakışacak biçimde çalışan bütün fedakâr sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz..

Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. Hz. Muhammed s.a.v

Yurdumuzun her tarafında, İnsan hayatının kutsallığından taviz vermeden, sonsuz sabır ve üstün çabayla emek veren bütün Sağlık çalışanlarımıza saygı ve minnetlerimizi sunarım.

İnsanla uğraşıp, insanı hayatta tutarken acısını azaltabilmeyi, dertlerine derman olabilmeyi meslek olarak seçen bütün Sağlık çalışanları kalbimizde hep yaşayacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here