Ana sayfa Güzel Sözler Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

2514
0

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Öğretmene Doğum Günü Mesajları Kısa, Öğretmene Doğum Günü Mesajları Komik, Öğretmene Doğum Günü Mesajları 2020, Öğretmene Doğum Günü Mesajları Uzun, Matematik Öğretmenine Doğum Günü Mesajları, Bayan Öğretmene Doğum Günü Mesajları, Hocaya Doğum Günü Mesajları

Öğretmene Doğum Günü Mesajları bulunan enguzelozlusozler.com sitemizde sizlere öğretmene en güzel doğum günü mesajlarını derledik. Sayfamızda bulunan öğretmene anlamlı doğum günü mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.

öğretmene doğum günü mesajları
öğretmene doğum günü mesajları

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

öğretmene doğum günü mesajı
öğretmene doğum günü mesajı

Allah sizi Matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.

öğretmene doğum günü sözleri
öğretmene doğum günü sözleri

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim.

Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Kızıma doğum günü mesajı

Beni her zaman doğru yola sevk ederek bugünlere gelmemi sağladınız. Sizin yönlendirmeleriniz ve her zaman sırtımda hissettiğim desteğiniz olmasa her şey çok daha.

Beni her zaman iyiye, doğruya yönelten ve hatalarımda bile yanımda olan canım öğretmenim. Sevdiklerinizle nice güzel yaşlar görmenizi diler, ellerinizden öperim. Doğum gününüz kutlu olsun.

Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız.

Oğluma Doğum Günü Mesajı

Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun.

Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Bu mesaj dünyanın en fedakar, en değerli ve en güzel öğretmeninin doğum günü için gönderilmiştir. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper.

Arkadaşlık İle İlgili Güzel Sözler

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır.

Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Hayatımızda bazı özel günler vardır. Bu özel günlerde özel olan insanlar hatırlanır. Öğretmenim siz benim için bu dünyadaki en özel insansınız. Doğum gününüzü kutluyorum.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Hocam bir kere beni çok fena dövmüştün bende olsun hocanın vurduğu yerde gül biter demiştim ama bitmedi eliniz çok çorakmış. Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

Hocam biz seni çok seviyoruz ama notunu daha çok seviyoruz.

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Notun bol ömrün uzun olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Mutluluğunuz kar taneleri kadar çok, dertleriniz göz açıp kapanıncaya kadar geçmiş olsun. Öğretmenim doğum kutlu olsun. Öğretmene doğum günü mesajları konulu yazıyı okumaktasınız.

Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol osun, öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

Özlem ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle nice yıllara öğretmenim.

Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım. Nice mutlu yıllara.

Öğretmenim öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Sayın hocam doğum günün kutlu olsun performansıma 85 verirseniz geçiyorum.

Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Siz bana sadece okumayı, yazmayı değil; hayattaki her zorluğa göğüs germeyi her zaman mücadele etmeyi ve ne olursa olsun pes etmeden yaşamayı öğrettiniz. Benim için çok değerlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Siz bizlere derste öğretmen, teneffüste arkadaş, öğle aralarında sırdaş oldunuz, siz bizim için unutulmaz bir arkadaş oldunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.

Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

Yarınlarınız huzurlu, ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun.

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here