Ana sayfa Genel Nejat işler sözleri – Nejat İşler Lafları, Nejat İşler Mesajları

Nejat işler sözleri – Nejat İşler Lafları, Nejat İşler Mesajları

4444
1
Nejat İşler Sözleri
Nejat İşler Sözleri

Nejat İşler Sözleri

En Güzel Nejat İşler Sözleri, Nejat İşler Sözleri Twitter, Nejat İşler Sözleri Facebook, Nejat İşler Sözler Eski Sevgili, Nejat İşler Özlü Sözler, Nejat İşler Sözleri Kısa, Nejat İşler Sözleri Anlamlı

En anlamlı sözlerin sitesinde sizlere meşhur en güzel sözler de hazır ettik. Bu güzel sözler sayfasında da sizler için en anlamlı Nejat İşler sözleri hazırladık. Bu güzel Nejat İşler sözlerini kısa mesajla yollayın ya da toplumsal medyada whatsapp ya da facebook ile paylaşın.

Nejat İşler Sözleri
Nejat İşler Sözleri

Seni paramla satın alırım dediysem; cebimin doluluğundan değil, fiyatının ucuz olduğundan dedim.

Kıvırmak, kalçada şık duran bir eylemdir, ruhunuza taşımayın.

İkinci talih her zaman iyi bir fikir olmayabilir; ilkinde yaralayan, ikincisinde öldürebilir.

Mutluluk, galiba mutsuzluğa alışma hali. Kardeşim, biz bu dünyada mutsuz olacağız, bu kati. Şundan dolayı bizi mutsuz edecek birileri çıkacak; sen ne hayata geçirmeye çalışırsan çalış, buna engel olamayacaksın” söylediğin süre tamamdır. Bence mutluluk bu.

Tabiiki unutamadıklarımız olacak. Ağzımıza bir güzel edip gidenleri nasıl unutabiliriz ki.

Kendini akıllı sanan insanlara oldukça üzülüyorum; bir düşün geri zekâlısın ve bundan haberin yok.

Çirkin doğabilirsin ya da güzel, hatta engelli bile doğabilirsin. Fakat yavşak doğamazsın, yavşaklık kişisel bir seçimdir.

Kimi zaman yanıtını kaldıramayacağını bilsen de gene de gerçeği öğrenmek istersin…

Nejat İşler Sözleri
Nejat İşler Sözler Anlamlı

Nejat İşler Sözleri Kısa

Var mı o denli maharetli bir hırsız, tüm dertlerimi çalacak?

Tedaviyi reddetmek, erken ölmek şeklinde niyetim yok. Kimi zaman yanıtını kaldıramayacağını bilsen de gene de gerçeği öğrenmek istersin. Milyon tane kazık yiyince, bedenin zarar görüyor.

Kimi zaman kırdığım insanlardan özür dilemek isterim sonrasında yaptıkları aklıma geliyor, vazgeçiyorum.

İkinci talih devamlı iyi bir düşünce olmayabilir; ilkinde yaralayan, ikincisinde öldürebilir.

Beni seven tek şeyin sigaram bulunduğunu düşünmeye başladım. Ne süre birine gerekseme duysam elimde onu görüyorum.

Bilekleri kesmek falan öykü, asla umudunu kestin mi? Ben kestim. Sanki kanaması durmak bilmeyen yaşam damarlarından birini kesmişsin şeklinde. Kanaması durmuyor ve her saniye daha oldukça acıtıyor. Daha fena olan ne biliyor musun? Ölmüyorsun…

Mutluluk galiba mutsuzluğa alışma hali. Kardeşim biz bu dünyada mutsuz olacağız bu kati. Şundan dolayı bizi mutsuz edecek birileri çıkacak sen ne hayata geçirmeye çalışırsan çalış buna engel olamayacaksın söylediğin süre tamamdır. Bence mutluluk bu…
Ben de çekiyorum aynı acıyı. Altıma son model bir otomobil çekip, güzel bir ev alınca mutlu mu olacağım kısaca? Hayır olmam. Aramızda mutlu olanlar var ise zekalarından kuşku ederim, bir de gözlerinden. Şundan dolayı iyi görmüyorlardır.

Hedefim zamanı satın almak. Mülk edinmek şeklinde bir derdim yok. Iyelik hırsızlık şeklinde bir şey. Sevmiyorum işte. Biz dönem olarak böyleyiz. Bizlere sevmeyi, bir şeylere bağlanmayı öğretmediler.

Sen güçlüsün bunu da atlatırsın. Kısaca diyor ki; gelen sıçmış giden sıçmış sen alışıksın bir şey olmaz. https://www.sozler.web.tr/degisik-ask-sozleri-etkisinde-birakan-duygusal/

Nejat İşler Sözleri
Nejat İşler Sözler

Nejat İşler Kimdir?

Genç tiyatrocu Nejat İşler,28 Şubat 1972 yılındaİstanbul’un Eyüpsemtinde bir işçi ailesinde dünyaya geldi. Bir ablası vardır.Feshane işçilerinden birinin torunu olan Nejat İşler, ilkokuldan sonrasında eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi. Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonrasında üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı. Nejat’ın işleri ummuş olduğu şeklinde gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa’dan t-shirt alıp Teşvikiye’de bu t-shirtleri satma sonucu aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, mecmua ve plak sattı.

İki yıl sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler iki senelik olan bölümden askerlik için iyi olmadığını düşünerek vazgeçti.

Sayfa İçeriği

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here