Ana sayfa Genel Mevlid (Mevlit) Kandili ve Cuma mesajları, sözleri! Kısa, öz, resimli Mevlid Kandili...

Mevlid (Mevlit) Kandili ve Cuma mesajları, sözleri! Kısa, öz, resimli Mevlid Kandili mesajları 2019

3626
0
hayırlı cumalar

Mevlid Kandili ve Cuma mesajları 2019 senesinde da yoğun ilgi görüyor. Resimli, kısa ve öz Mevlid Kandili mesajları ve sözleri araştırılıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafınca gösterilen takvime nazaran 2019 yılının son kandili 8 Kasım Cuma kutlanacak. Müslümanlar bu mühim günde sevdiklerine mesajlar gönderiyor, toplumsal medya hesapları üstünden paylaşımlarda bulunuyorlar. En güzel, resimli Mevlid Kandili mesajları ve sözleri haberimizde sizlerle.

Mevlid Kandili mesajları ve Cuma mesajları araştırılan mevzular içinde yerini aldı. Mevlid Kandili mesajları yoğun ilgi görüyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafınca gösterilen takvime nazaran dini gün ve aylar algı ediliyor. 8 Kasım’a denk gelen Mevlid Kandili için coşku giderek artıyor. Peygamber Efendimiz (sav)’in doğduğu geceye Mevlid Gecesi denmektedir. Müslümanlar bu gecenin bereketinden feyz almak için bol miktarda yakarma ediyor, sevdiklerine de bu mühim günün geldiğini mesajlar göndererek yada arayarak haber veriyorlar. Resimli, kısa ve uzun Mevlid Kandili mesajlarını sizler için derledik.

MEVLİD KANDİLİ VE CUMA MESAJLARI

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bizlere, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bizlere. Bire bin yazılan bu gecede yakarma edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller…

Cuma Mesajları
Hayırlı Cumalar

Kardeşliğin sürekli olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği, ümitli ve şefkatli kandiller olması dileğiyle. Cumanız kutlu olsun Hayırlı kandiller…

cuma mesajları

Bu kutsal gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle. Beraat kandilinizi kutlar, size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim. Cumanız kutsal olsun.

Dini İyi Geceler Mesajları
Dini İyi Geceler Mesajları 2019

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece yakarma edelim.. Yüce Rabbimiz affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözyaşı dolacak… Hayırlı kandiller..

Cuma Gecesi Mesajları
Cuma Gecesi Sözleri Uzun

Rabbimizin rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz asla solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.. -Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli 2019

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Kandiliniz ve cumanız hayırlı, dualarınız kabul olsun!

Dini İyi Geceler Mesajları
Dini İyi Geceler Mesajları 2019

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunmuş olacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol miktarda yararlanacağı ümit, refah ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

hayırlı cumalar mesajı
hayırlı cumalar mesajı 2019

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz hayırlı olsun..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here