Ana sayfa cuma mesajları Mevlid Kandili mesajları: 2019 Resimli Mevlid Kandil kutlama mesajları ve sözleri burada

Mevlid Kandili mesajları: 2019 Resimli Mevlid Kandil kutlama mesajları ve sözleri burada

3123
0

Müslüman âlemi için en kıymetli günlerden biriyle daha buluşuyoruz. 8 Kasım Cuma gecesini 9 Kasım Cumartesi’ye bağlayan gece gene yakarış ve ibadetler ile geçirilecek. Yatsı namazının okunması ile birlikte camiler dolup taşacak. Bu geceyi en verimli şekilde geçirmek isteyen vatandaşlar ellerini semaya açarak dualar edecek. Öte taraftan en güzel Mevlid Kandili mesajları ve sözleri de bugünün anlamı ve önemi belirtilecek. Feysbuk, Twitter, Whatsappp, Instagram ve öteki toplumsal medya platformlarında kandil mesajları mevzusu ile ilgili binlerce paylaşım yapılması umut ediliyor. 2019 Kısa, uzun ve resimli Mevlid Kandili mesajları ve sözleri ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Dualı, ayetli, gifli seçenekler ile kandil mesajları enguzelsozler.com’da. Kandiliniz Kutsal Olsun

Cuma Mesajları
En güzel cuma mesajları

MEVLİD KANDİL MESAJLARI VE SÖZLERİ

Resimli Mevlid Kandil mesajları ile sevdiklerinize yakarış dolu dileklerinizi gönderebilirsiniz. Bu başlık altından birçok seçeneğe ulaşarak hızlıca indirip istediğiniz kişiye bir kandil mesajı iletebilirsiniz. İşte 2019 Resimli Mevlid Kandili mesajları ve sözleri için en güzel seçenekler!

Cuma Mesajları Resimli
Resimli Cuma Mesajları

ALLAH”ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere kucak kucak kayra edilmiş olduğu gece manasına gelen Mevlid Kandili”nde, bir senelik yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona nazaran yaşamımıza çeki seviye vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Mevlid kandiliniz kutsal olsun!

Yükü sevgi aslı saygı gücü sulh süsü hoşgörü olan kutsal Mevlid Kandili’ni kutlarım Allah’a emanet olun.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanoğlu vardır dostluğu yaşatmak için kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Kandiliniz kutsal olsun.

CUMA MESAJLARI
CUMA DUALARI

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz asla solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun..

Dertlerimiz kum tanesi kadar minik, sevinçlerimiz nisan yağmuru kadar bolca olsun. Bu kutsal geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz kutsal olsun.

“Yetimi kendine yakın tut. Başını elinle okşa ve onu sofrana oturt. Bu şekilde yaparsan, kalbin yumuşar ve hacetin görülür.” Hayırlı Kandiller

Varlığı sonsuz olan, acıma sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine yakarış edenleri geri çevirmez. Dualarınız Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz kutsal olsun.

Cuma Mesajları
Cuma duaları

İslam”ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız aden Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze mutluluk dolsun Mevlid Kandiliniz kutsal olsun.

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz kutsal olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunmuş olacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden kucak kucak yararlanacağı ümit, rahatlık ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here