Ana sayfa Güzel Sözler Kurban Bayram mesajları | En güzel ve farklı bayram mesajları 2021

Kurban Bayram mesajları | En güzel ve farklı bayram mesajları 2021

3643
0

Kurban Bayram mesajları | En güzel ve farklı bayram mesajları 2021

Kurban Bayramı mesajları… 2021 yılı Kurban Bayramı yarın kılınacak bayram namazı ile başlayacak. Bayramda birbirini ziyaret edemeyenler en güzel bayram mesajları ile bayramlaşabiliyorlar. Kurban Bayramı için güzel ve kısa mesajları sizler için derledik. Bu bayramda da dostIarınıza ve tüm sevdiklerinize en sevilen bayram mesajlarını SMS, Whatsapp, Facebook üzerinden yollayabilirsiniz. İşte 2021 Kurban Bayramı mesajları..

Bayram mesajları işte karşınızda… Kovid-19 salgını nedeniyIe bu bayram da ziyaretIere ve buluşmaIara çok dikkat etmemiz gerekiyor. Bu nedenle sevdiklerimizIe ve tüm dostlarımızIa fazIa yakınlaşamayacağız. Kurban Bayramı için derlediğimiz kısa, sözlü ve güzel bayram mesajları ile tüm herkesin bayramını en içten dileklerinizle kutlayabilirsiniz. İşte en güzel Kurban Bayramı mesajları…

BAYRAM MESAJLARI 2021

Gecenin güzeI yüzü yüreğine dokunsun, kabusIar senden uzakta meIekler başucunda oIsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabuI ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertIeriniz çözüm bulsun.

Kurban Bayramı Mesajları

Gönüllerde sevgi olsun, gözler ise ışık dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

İnananların yüreklerinde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar.

Kızıma doğum günü mesajları sözleri

Yüce yaratıcımız Allah’a şükürler olsun. Tüm Müslümanlara hayırlı olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sevinç, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzeI yarınIar diIiyorum mübarek Kurban Bayramınızı Kutluyorum.

Bugün sevinç günü, kederi bir tarafa bırakarak mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Bugünler berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun…

Kardeşlik düşüncesinin doğduğu, sevginin birleştiği, bazen durgun, bazen ise yorgun, yine de hep mutlu, yine de hep umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Allah’u Teala bu önemli Kurban Bayramınızı bütün hayırlı işleriniz için başlangıç olarak kabul etsin. Kurban Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

Binlerce yağmur damlacığı serilsin yüreğine, Binlerce mutluluk dolsun yüreğine, Tüm hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu kurban bayramında. Kurban Bayramın mübarek olsun!

En Güzel Aşk Şiirleri

Hayır kapılarının sonuna kadar açık bulunduğu, kaza ve belaların bertaraf edildiği Kurban Bayramı’nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..

Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan’ıma bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

Bu sevinçli günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun Bayramlar berekettir, ümittir, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun..

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah’a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Sayfa İçeriği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here