Ana sayfa Genel Kızların En Sevdiği Şeyler

Kızların En Sevdiği Şeyler

4040
0
Kızların En Sevdiği Şeyler
Kızların En Sevdiği Şeyler

Kızların En Sevilmiş olduğu Şeyler

Kızların en sevilmiş olduğu şeyler nelerdir? Acaba kızların kalbini iyi mi çalabilirim? Hayattaki her adam bu suali sordu  (ve bir çok hala bilmiyor!)

Sizin için iyi haberler… Öğrenmek için doğru yere geldiniz !

Bu yazıda, kızlar ile alakalı neyi konuşmaktan hoşlandıklarını , bir erkekte neleri sevdiklerini, duymayı sevdiklerini ve genel hatlarıyla nelerden hoşlandıklarını belirteceğiz…

Kızlar neyi sever?

Mutlak favorilerinizi bulmak için bu 5 en iyi şeyi okumanızı öneriyorum… 

Kızların En Sevilmiş olduğu 5 Şey

Kızların neye istediği ile alakalı bir kaç kesinlik nokta tespit ettik.  Bu, bir çok kızın aynı şeyleri sevilmiş olduğu demektir . 

İşte kızların sevilmiş olduğu 5 şey:

1. Kızlar Kovalanmayı Sever

Daha ilkin asla ilgilenmediği zamanlar bir kızla birkaç hafta yahut daha uzun zamandır konuştuğunuz oldu mu?

Kızlar size karşı ilgisiz şeklinde görünebilir, fakat bununla birlikte onlar onun ardından gitmenizi talep eder .

Onları anlamanız zor olabilir , bundan dolayı dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan birkaç nokta:

  • Okulda, Kafede size slm verebilir, bu şekilde bir durumda size alaka gösterdiğini belirtir.
  • Onunla ilgilendiğinizi belirtebilmek için kızlarla anlamlı mevzularda konuşmalısınız.

2- Toplumsal Medya

Kızlar Instagram, Twitter, Snapchat, Feysbuk olsun şeklinde toplumsal medya ortamlarında resim ve video çekip yayınlamayı oldukca sever. Unutma ona Aşk Lafları Kısa göndermen de çok büyük.

Ona Snapchat’ten gülünç resimler yahut videolar göndermek de sizi düşünmesini ve sizi gülünç bulmasını sağlamanın rahat bir yoludur ( karşılıksız ise oldukca fazla oranda göndermeyin ).

Ve doğal ki, kendinden güvenli isen, ona toplumsal medya üstünden hususi ileti gönder ve konuşmaya başla. Aşk Testi Aşık mısın değil misin? testimizdeki sonuçlara gore kendini yenilemelisin.

Kızların en sevdiği şeyler
Kızların en sevilmiş olduğu 5 şey

3- Dış Görünüşünüzle Cazibeli Olun

Cazibeli olun. Yalnız genlerin kadar iyisin , birtakım erkekler için en iyisi değilsin ama bu , hala iyi görünemeyeceğiniz anlamına gelmez!

Bundan dolayı azca oranda çalışmayla anında daha cazibeli bir görünüme haiz olabilirsiniz.

4- Seksi görünün

İnsanlar ayrım edilmek talep eder, bilhassa kızlar  (niçin iyi görünmek için bu kadar gayret harcadıklarını düşünüyorsunuz?)

Kızların En Sevdiği Şeyler
Kızların En Sevilmiş olduğu 5 Şey

Bundan dolayı bir kızla çıkıyorken, ona bütün dikkatini verirsin . Onu gülümsetmek, gülmek ve genel anlamda iyi süre koymak için oldukca çabalarsın. Ve şayet bu mevzuda iyiyseniz , bu gayret sonunda başarıya ulaşmış olacaksınız … İşte bu sayede kızlar sizi dayanılmaz bulacaktır .

5- Hususi bulunduğunu hissettirin

Kızlar şımartılmayı sever , fakat devamlı onu şımartıyor ve karşılığında hiç bir şey alamıyorsan bu oldukca hoş bir vaziyet oluşturmaz. İşte bundan dolayı onun ilgisini çekebilecek minik bir armağan alabilirsin. ( Sakın fazla abartma, bir dahaki sefere daha fazlasını bekler ve şayet paran eğer olmazsa zor duruma düşebilirsin ). Unutma kızlar Aşk Mesajları 2019 oldukca sever, onun devamlı hususi bulunduğunu belirtmelisin.

Kızların en sevdiği şeyler
Kızların en sevilmiş olduğu şeyler, armağan

Fena bigün mü geçiriyor? Onun ile alakalı neler düşündüğünü söyle ve yardım etmenin bir yolu olup olmadığını sor. Bundan dolayı kız tavlamak ve onu elinde tutmak istiyorsan, birazcık gayret sarf etmek zorundasın. Aşk Lafları 2019, Sevgiliye En Güzel Duygusal Aşk Mesajları

 

Sayfa İçeriği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here