Ana sayfa Güzel Sözler Kadir Gecesi mesajları, en güzel sözleri ve hadisleri – Kadir Gecesi 2022...

Kadir Gecesi mesajları, en güzel sözleri ve hadisleri – Kadir Gecesi 2022 resimli mesajları! Kısa ve anlamlı sözler

4172
0

Kadir Gecesi mesajları,  –  resimli mesajları! 

27 Nisan Salı yani bugün nizi kutlar ve sizlere hazırladığımız resimli ve kısa ve özlü güzel sözlerini sunuyoruz. Meleklerin yeryüzüne inmiş olduğu Kadir Gecesi çokça dua ve namaz ile geçirilmelidir. İslam alemi bu gece içinde dualar okuyarak, namaz kılacak ve bol bol ibadet edecek. Şuan sevdiklerinize, tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza kandil mesajı atmak isteyen vatandaşlar internet üzerinde Kadir Gecesi mesajlarını araştırıyor. En güzel, kısa ve anlamı Kadir Gecesi mesajları ve sözlerini sizler için hazırladık. Kadir gecesi, Yüce Allah’ın insanlığa kurtuluş çağrısı olan Kur’an’ın indirilmesine başladığı, esenlik ve güvenliğin yeryüzüne yayıldığı, sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği bir gecedir. İşte  resimli mesajları ve Kısa ve anlamlı Kadir Gecesi mesajları,  enguzelozlusozler.com.’da

Kadir Gecesi 2022 resimli mesajları! Kısa ve anlamlı Kadir Gecesi mesajları, en güzel sözleri ve hadisleri. Kadir Gecesi, Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı mübarek gecedir. Bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesi’nin gelmesiyle birlikte vatandaşlar internette Kadir Gecesi mesajlarını araştırmaya başladı. En güzel, kısa ve anlamı Kadir Gecesi mesajlarını yazımızda sizler için hazırladık. Burada Kadir Gecesi mesajları… Kadir gecesi; yüce Allah’ın hakkında müstakil bir sure indirdiği ve bu surede, “Doğrusu biz Kur’an’ı Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen nereden bileceksin? Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve Cebrail O gece, Rablerinin izniyle her türlü iş için iner de inerler. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar süren bir esenliktir.” buyurduğu özel bir gecedir.

berat kandili resimli sözler
berat kandili resimli sözler

KADİR GECESİ SÖZLERİ VE MESAJLARI

Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi bu gece. Kulların Rabbine en yakın olduğu gecelerden en önemlisi? Kendine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları affeden, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul eylesin.

Samimiyetle iman edenler; kalplerini her türlü günah ve nifaktan arındıranlar; dürüstlükle ve tatlılıkla konuşanlar, tamahkarlıktan uzak duranlar, gerçekten mutluluğa ererler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Kur’an’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mübarek olsun.

berat kandili resimli sözler
berat kandili resimli sözler

Kadir Gecesi hayırlı olsun. Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. kadir gecesi mübarek olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bu gece kadir gecesi. Edilen dualar kabul, yapılan tövbeler kabul olurmuş.

Kadir Geceniz mübarek olsun.. Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

Regaib Kandili Mesajları
Regaib Kandili Mesajları

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

Esenlik ve güvenliğin kâinata yayıldığı, rahmet ve lütufların bolca sunulduğu Kadir Geceniz mübarek olsun.

Regaib Kandili Mesajları
Regaib Kandili Mesajları
Regaib Kandili Mesajları
Regaib Kandili Mesajları

Sayfa İçeriği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here