Ana sayfa Güzel Sözler İyi geceler mesajı

İyi geceler mesajı

7306
7
İyi Geceler Mesajı
İyi Geceler Mesajı - Sözleri

İyi Geceler Mesajı

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Sevgilime İyi Geceler Mesajları, Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajları, Sevgilime Kısa İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajı yollayarak tüm sevdiklerimize dileklerimizi bazen akşam evlere dağılırken, bazen ise akşam yatarken iletiriz. Bazı günlerin geceleri devam edecekse bile o gecenin iyi geçmesi için dileklerimizi belirtmek için paylaşırız. Günümüzde insanlar başkalarıyla yalnız sokakta ayrılırken değil yatmadan önce cep telefonu mesajları ile ev dışındakilere iyi geceler mesajı gönderiyorlar. Siz de sevdiklerinize romantik, güzel, anlamlı bir iyi geceler mesajları göndermek istiyorsanız sizler için derlediğimiz iyi geceler mesajları içinden seçim yapıp paylaşabilirsiniz.

İyi Geceler Mesajı
İyi geceler mesajları

iyi geceler mesajları resimli

İyi geceler mesajlarını bir-iki kelime ile sınırlamak istemeyenler için oldukça etkileyici iyi geceler sözlerinden sizlere derleme hazırladık. Güzel bir iyi geceler sözü ile sevdiklerinizi, yakınlarınızı, mutlu edebilirsiniz. Arkadaşa iyi geceler mesajları ve romantik iyi geceler mesajları arasından seçim yaparak sevdiğiniz kişilere uyan mesajlar bulabilirsiniz. İyi geceler mesajları;

Uykunun içinde bir rüya, Rüyamda bir gece, Gecede ben…
Bir yere gidiyorum, Delice… aklımda sen. Özdemir Asaf

Seni öyle çok seviyorum ki gülüm. Sevgimi üstüne alırsan eğer, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Sen uyuyorsun ama, beni uyku tutmadı bir türlü. Ah bir sabah olsa da yine görsem diye bekliyorum seni. Nasıl bir heyecan anlatamam ne uyutuyor beni, ne de bu heyecan geçiyor. İyi geceler bebeğim…

Gece vakti, karlar altında, kışın; Üzüyor mu seni delikanlı, Yollar gibi sokaklarda kalışın. Behçet Necatigil

İyi Geceler Mesajı
İyi Geceler Mesajları – Dilekleri

sevgiliye iyi geceler mesajı whatsapp

Gece kar birdenbire bastırmış. Bembeyaz dallardan dağılan kargalarla başladı sabah. Nazım Hikmet

Güzelce uyu şimdi sevgilim, ikimizin için ışık saçacağım gecenin tüm karanlıklarına karşı. Sen güzelce uyu sevgilim ben uyanık kalacağım.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

İyi Geceler Mesajı
En Güzel İyi Geceler Mesajları

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

İyi Geceler Mesajı
İyi Geceler Mesajları – Sözleri

romantik iyi geceler mesajı

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

İyi Geceler Mesajı
İyi Geceler Mesajları

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Güzel yeni bir güne senin huzurunla uyanmam ümidiyle. İyi geceler şekerler şekeri.

Bu gönül sana vurgun. Sense yine suskun. Kayıp gidersin diye ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

İyi Geceler Mesajı
İyi Geceler Mesajları – Sözleri

erkek sevgiliye iyi geceler mesajı

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Sayfamızla ilgili görüşlerinizi burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

İyi Geceler

Sayfa İçeriği

7 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here