Ana sayfa cuma mesajları Hayırlı cumalar – Cuma Mesajları

Hayırlı cumalar – Cuma Mesajları

5989
4
Hayırlı Cumalar
Cuma Mesajları Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar sözleri en güzel cuma mesajlarını sizler için oluşturduk. islam alemi için çok çok önemli mübarek cuma gününde müslümanlar birbirlerine karşı cuma mesajı attıktan sonra aralarındaki bağı güçlendirmekte. Dini İyi Geceler Mesajları Böylece bu sayfada hazırladığımız mesajları SMS olarak ve Whatsapp, Facebook, Twitter mesajları gibi sosyal medya sayfalarında da paylaşabilirsiniz.

Allah’ım! Sana yalvarmam rahmetine inandığımdan, her şey senin kudretinle olur, kırık kalbim bile Allah derken, rahmetini üzerimizden ayırma Ya Rabbim! Amin. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım! Evlerimizden huzuru ve bereketi, dillerimizden duaları, kalplerimizden senin ve Resulünün sevgisini azaltma. Dualarımızın kabul olması, ömrümüzün nurlu olması dilekleriyle. Amin. Cumanız hayırlara vesile olsun.

Hayırlı Cumalar
En güzel cuma mesajları

Cuma Mesajları

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Cumamız mübarek olsun. Nazar Duası – nazardan koruyan dualar – nazar duaları

Medine’ye varamadımGül kokusu alamadım. Ben Resûle doyamadım. Gül Kokulu Cumalar Olsun

Nasıl bir hayatın varsa öyle de ölürsün derler ya. Öyle bir yaşam sür ki; Yüce Allah, senden razı olsun…Cumanız Mübarek Olsun!

Hayırlı Cumalar
Cuma Mesajları Uzun

Mevlana der ki; Dua edecek kadar güzel kalbin yoksa, güzel kalpli insanlardan dua iste. Cumamız mübarek olsun.

Ey Rabb’im! bize verdiğin rızıklara bolluk, kalplerimize ferahlık, ömürlerimize bereket ver! Amin. Cumanız hayırlı olsun. cuma gecesi mesajları

Allah’ım; sana açtığımız ellerimizi, sana yönelttiğimiz gönüllerimizi, sana bükülen boyunlarımızı, sana yalvaran dillerimizi, nolur boş çevirme… Hayırlı cumalar…

Dünyada bir olan herşey sende bin olsun inşAllah, evrende damla olan şeyler sende okyanusa bürünsün. El açıp da dua ettiğiniz her şeyi Rabbim kabul etsin, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

Kısa Cuma Mesajları

Ey Rabbim! Kalplere ferahlık veren merhametin ile bizi günahlarımızdan affeyle. Amin! Bütün İslam aleminin cuması mübarek olsun. Sağlık içinde, hayırlı, huzurlu, bereketli ve huzurlu günler dilerim.

Kabenin örtüsü kare, yüreğime açtı yare. Hayırlı Cumalar olsun.

Duâ olmâlı mâhiyetimiz, öncelikle kalplerimiz açılmalı ellerden önce. Cumanız Mübarek olsun!

Rabbimizin nuru ile, ümmetine selam eden gül yüzlü nur Peygamberimizin (sav) şefaatleri üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

Hayırlı Cumalar
Hayırlı Cumalar Mesajları

Ya Rabbi! Günün sonuna vardığımız gibi başlangıcına, başlangıcına vardığımız gibi de bitişine varmayı nasip eyle bize. Bize sağlık ver, hastalarımıza şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Ya Rabbim; bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et… Hayırlı nurlu cumalar…

Ey Rabbim! Senden bu dünyada ve ebedi hayatta afiyetler dilerim. Rabbim! Senden dini, dünyevi, ailevi durumlarım hakkında afiyet dilerim. Ya Rabbi! Ayıplarımızı ört, korkularımızdan emin kıl bizi… Hayırlı cumanız olsun.

‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem’ diyen yüce peygamberimiz (s.a.s.) ümmeti olma hakkını verebilme duaları ile… Cumanız mübarek olsun.Hayırlı cuma geçirmeniz dilekleriyle.

Ey Yüce Allah’ım, kusurlarımızı affeyle. Bizi salih kullardan eyle. Emanetini devredeceğimiz güne kadar bizi emanetine emin kıl. Amin! Hayırlı cuma dilekleriyle.

-Ey Allah’ım! Dinimizi kullanarak bizi zillete düşürmek isteyenlerin çabalarını boşa çıkar. Bizleri doğru yoldan ayırma. Amin..Hayırlı cumalar dilerim.

Gelip geçici dünya aman ha güvenme, giden geldi mi, gelen durdu mu, Allah(c.c) sevgisi gönüllerden çıkmaz, kalpleriniz iman ve mekanlarınız cennet olsun, Hayırlı Cumalar…

Cuma mesajları resimli

Hayırlı Cumalar
Cuma Mesajları Resimli

Hayırlı Cumalar Mesajlar Resimli

Hayatımızın hikayesini oluşturan en güzel yazıcı olan Allah’ım, kalbinizdeki güzellikleri bizlerin kaderine işlesin! Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey rabbim; istemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmamanı diliyorum. Hayırlı cumalar…

Aydınlansın içiniz tüm güzelliklerle, bir tutam tebessüm her daim olsun yüzünüzde ve yüreğinizde. Allah’ım, sevdiği kulları arasına kabul etsin sizleri. Hayırlı cumanız olmasını dilerim.

Cuma Mesajları – Duaları – Ayetleri – Görselleri

Cuma Mesajları
Hayırlı Cumalar

Allah’ım! Namazlarımızı kabul eyle! Geçmiş ve geleceğimizin bizlere hayırlara vesile olmasını sağla. Son nefesimizde Kelime-i tevhid söyleyebilmeyi nasib eyle. Ölmüşlerimizi affeyle. Duaların kabul edildiği bu önemli günde Rabb’im tüm duaları kabul etsin. Rahmetinden eksik bırakmasın bizleri, hayırlı cumalar İnşAllah.

Cuma Mesajları 2019 sitemiz de ilginizi çekebilir.

Sayfa İçeriği

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here