Ana sayfa Güzel Sözler Güzel Sözler – anlamlı sözler – özlü sözler

Güzel Sözler – anlamlı sözler – özlü sözler

6378
13
guzel sozler
guzel ve anlamli sozler

Güzel Sözler

Güzel sözler sayfamızda bulduğunuz sözleri eşinize, sevgilinize, ya da yakın bir arkadaşınıza iletebilirsiniz. Güzel söz dediğimiz zaman aşk sözleri, anlamlı sözler, güzel söz, profil sözleri, sevgi sözleri, aşk mesajları, özlü sözler, aşk şiirleri, seni seviyorum sözleri, ayrılık sözleri, şiir sözleri, romantik sözler, iyi geceler. Düşündüren sözler, ağır sözler, güzel mesajlar, iltifat sözleri, güzel kelimeler, resimli sözler, sitem sözleri, sevgiliye sözler, felsefi sözler, ask sozleri, etkileyici sözler, kısa sözler, özlem sözleri, başarı sözleri, sözler, kapak sözler.

Hasret sözleri, instagram biyografi sözleri, ingilizce sözler, geceler sözleri, aşk sözleri etkileyici, sevgiliye hitap, uzun mesajlar, özledim sözleri, ünlü sözler, veda sözleri, teşekkür mesajı, mevlana sözleri. Guzel sozler, baba sözler, aşk şiir, başarı ile ilgili sözler, gece sözleri, guzel, hayat sözleri, iyi geceler mesajları, iyi geceler mesajı, seni seviyorum. 29 ekim sözleri, sevda sözleri, özlü söz, ask siirleri, yıldönümü sözleri, damar sözler, espirili, anneler günü sözleri, dini sözler, dostluk. inat sözleri, kalp sözleri, ünlü sözleri, türk sözleri, sert sözler, kısa ve öz, kitap sözleri, en güzel şiir, dostlukla ilgili, aşk şiiri, aşk mektubu gelir.

Güzel Mesajlar

Bunun yanı sıra sosyal medyada paylaşılan güzel söz ve seni seviyorum sözleri ile 2019 komik, laf sokucu, duygusal, etkileyici, özlü ve romantik sözler ulaşabilirsiniz. Siz de hemen derlediğimiz seçeneklere göz atmak için fotoğrafları aşağıya doğru sürükleyebilirsiniz.

“Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.” – Voltaire

güzel sözler
güzel ve anlamlı söz

Aşk sözleri başta olmak üzere, sosyal medya hesaplarda durum sözleri hikaye sözleri gibi bir çok yerde kullanılacak birçok güzel sözün olduğu yazımızı sizler için hazırladık. Aşk sözleri 2019 yılı sevgiliye özel anlamlı sözler bu başlık altında. Yeni en güzel mesajlar için profesyonel tasarımları sizlere hazırladık.

Duygular daimi farklılık gösterebilen güdülerimizdendir. Mutlu olduğumuz zamanlarda, üzüntülü olduğumuz zamanlarda sevdiklerimiz için paylaşırız ya da içerisinde böyle duyguları.

Güzel Sözler
Güzel ve anlamlı söz

Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri İlk Olarak kendi beğendiklerimizi kısa ve uzun şekilde aşağıda sizler için hazırladık. Sizlerinde hoşuna gittiği Aşk sözleri kendi sözleriniz olur beğendiğiniz bir kişinin yazarın sözlerini Aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ünlülerden Güzel Sözle r

Asla vazgeçmeyin, kaybedenler yalnızca vazgeçenlerdir.

Bazı insanlar yağmuru hisseder, bazıları ise sadece ıslanır.

“Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın.” – Benjamin Franklin

“Hayattaki en büyük zafer hiçbir zaman düşmemekte değil, her düştüğünde ayağa kalkmakta yatar.” – Nelson Mandela

“Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan ki; paran bittiğinde, şerefin de bitmesin.” – Nicanor Parra

Hiçbir canın acısı, senin acından az değildir. Hangi yaşta ölürsek ölelim, tamamlanmamış cümlelerimiz olacak.

10 kilitli kapıdan daha güvenlidir babanın evde oluşu.

Üstada sorarlar sevgi mi nefret mi diye, “nefret” diye cevap verir ve ekler; çünkü onun sahtesi olmaz.

“Edepli edebinden susar, edepsiz de ben susturdum zanneder.” – Mevlana

“İnsanların, senin hakkında ne düşündüklerini önemsemeyerek, ömrünü uzatabilirsin mesela.” – Bukowski

“Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer ve bilirsin, o nehir asla durmaz.” – Grange

Kadınlar sözleriyle değil, gözleriyle konuşur aslında. Bu yüzden onları anlamak için dinlemek yetmez, izlemek gerek yalnızca.

Anlamlı Sözler

“Güzeli güzel yapan edeptir, edep ise güzeli sevmeye sebeptir.” – Mevlana

Sayfamızla ilgili görüşlerinizi burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Sözler sayfasını incelemek için burayı tıklayınız.

Sayfa İçeriği

13 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here