Ana sayfa Güzel Sözler evlat sözleri, evlat ile ilgili sözler, evlat mesajları

evlat sözleri, evlat ile ilgili sözler, evlat mesajları

3943
0
evlat sözleri
evlat ile ilgili sözler

Evlat Lafları

Evlat Lafları,  Evlat ile alakalı resimli laflar, Evlat Sevgisini özetleyen laflar, çocuklar ile alakalı laflar 2019, mesajlar ve resimli laflar, Evlat ile alakalı En Anlamlı laflar 2019, evlatlarımız için en güzel mesajları sizlere bu yazımızda hazırladık.

Evlat ile alakalı laflar

Çocuk, aden nimetlerinden biridir.” (Hz. Muhammed s.a.v)

Çocuk sevgisi, Cehennem ateşine karşı perdedir.” (Şir’a) Güzel ve anlamlı laflar

Kimin iki kızı olur da bu tarz şeyleri öldürmez, alçaltmaz, oğlan çocuklarını bunlara tercih etmezse Tanrı onu cennete koyar. Ebu Davud

Kısaca oldukça yakında yeni bir hayata başlayacaksın. Hayatında hiç kaybetmeyeceğine inanıyoruz. Birçok defa rahatsız edilebilirsiniz, sadece sonucunda kazanacaksınız. Allah seni korusun evlat.

Keşke çocukken fazla sevinçli olmayıp birazını da bu zamanlara saklasaydım. Lazım oluyor arada. Cemal Süreyya

Sevgili evlat, seninle olmayacağımız vakit, kutsamanın daima seninle bulunduğunu hatırla. Gece süresince kimse başarı elde edemez. Bu nedenle sabırla oldukça çalışın ve netice alacaksınız. Sevinçli kal.

Çocuk kafasının içi bilgiyle doldurulacak bir kap değildir, istediğince açmasına yardım edilecek bir çiçektir. Noam Chomsky

Candan öte bir can daha varmış o da evlatmış.

Evlat Sözleri
Evlat Mesajları

Evlat lafları paylaş

Evlat deniz suyuna benzer. Ne içilebilir ne vazgeçilebilir.

Günler süratli geçiyor. Yaşlanıyoruz ve sen büyüyorsun. Evlat, senin oldukça iyi bir insan bulunduğunu biliyor musun? Daima bu şekilde ol. Senin benzer biçimde bir oğlun olduğundan gurur duyuyoruz. Özlü Laflar Anlamlı Laflar Güzel Laflar

Şayet çocuklarınızın gelişmesini istiyorsanız, haklarında başkalarına söylediğiniz iyi şeyleri onların da işitmelerini sağlayınız. Haim Jinott

Tatlım, bizlere dünyadaki birçok güzel şeyi öğrettin. Bir anne baba olarak iyi bir insan yetiştirdiğimizi bilmek bizi oldukça sevinçli etti. Ve daima bir inci benzer biçimde parlayacak.

Çocuk sevgisi, Cehennem ateşine karşı perdedir.

Kimin evladı var ise, onunla çocuklaşsın.” (İbn Mıhled, Ahbâru’s-Sığar, s: 135.)

Evlat, sen küçükken oldukça yaramazdın. Fakat sabırlı olduk ve bigün oldukça görevli ve mükemmel bir parlak zeka bir insan olacağınızı biliyorduk. Bugün haklı çıktık. Seni seviyorum.

Evlat Sözleri
evlat lafları resimli

Çocuk bulunmayan evde bolluk yoktur.” (KenzüI-İrfân; 338/844.)

Oğlum, ilişkimiz baba oğul ilişkisinden daha fazlası. Baba ve oğlun dost olmayacağını biliyordum. Fakat bana baba ve oğlunun en iyi dost olabileceğini gösterdin.

Çocuk, aden nimetlerinden biridir.

Evlat lafları resimli

Çocuk kokusu, aden kokularındandır.” (Hz. Muhammed s.a.v) Manalı Laflar Whatsapp Lafları Anlamlı Laflar

Canım, sen benim gözlerimdeki elmassın. Bigün baba olacaksın ve sonrasında bir babanın çocuğunu ne kadar sevdiğini bileceksin. Seni seviyorum evlat. Dualarım hep seninle.

Evlat istediğin benzer biçimde değil, yetiştirdiğin benzer biçimde olur.

”Her ağacın bir meyvası vardır. Gönülün meyvası da çocuktur.” (Hz. Muhammed s.a.v)

Fazlaca emek harcama tutkunu seviyorum. Düşüncelerini ve hayal enerjisini seviyorum. Devam et oğlum. Normal olarak bigün başarıya ulaşmış olacaksın.

Evlat kokusu, Aden kokusudur. Evlat dünyada nur, ahirette sürurdur.” (Câmiü’s-Sağîr, 2/2285)

Evlat Sözleri
Kısa Evlat Lafları

Evlat Lafları Kısa

Muhteşem bir evladım olduğundan oldukça mutluyum. Fazlaca olgun ve mantıklı bir çocuksun. Sen bir dahisin, çocuğum. Yaşamın için en iyisini arzuluyorum.

Bir baba, evladına güzel edepten daha efdal bir şey armağan etmez.” (Hz. Muhammed s.a.v)

Şimdi gurur duyuyorum. Şu sebeple her durumda kendine iyi bakabilecek kuvvetli bir evladım var. Evladım, başarın benim için en mühim şey. Ve yakında kazanacaksın. Anlamlı Güzel Laflar

Tay at olunca at dinlenir, çocuk erkek olunca ata dinlenir. Felsefeci Lafları

Sayfa İçeriği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here