Ana sayfa Güzel Sözler En Güzel Sevgililer Günü Mesajları – Romantik 14 Şubat Mesajları

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları – Romantik 14 Şubat Mesajları

3380
0
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları – Duygusal 14 Şubat Mesajları

Sevgiliniz için armağan seçerken bir taraftan 14 Şubatta ona aşkınızı ifade edecek Sevgililer Günü mesajları da bulmak lüzumlu. Onu etkileyebilmek ve bu güzel günü doyasıya yaşamak, hem de karşınızdakine yaşatmak için iyi düşünülmüş bir mesaja ihtiyacınız var.

Bizim ipuçlarımızdan faydalanıp en güzel Sevgililer Günü mesajları ile sevdiğinizi mutlu edeceğinize şüpheniz olmasın. İhtiyacınız olan tüm fikirleri şimdi burada bulabilirsiniz.

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü mesajı eşiniz için de olsa sevgiliniz için de olsa sizden ve ondan bir şeyler ihtiva ettiği derecede güzelleşiyor. İçinizden gelenleri söylemek için muhteşem bir fırsat yaratıyor. Karşınıza çıkan bu pozitif yanları onun yüreğini bir kez daha kazanmak için kullanabilirsiniz.

Size ihtiyaç duyulan duygusal Sevgililer Günü mesajları kısa ya da uzun, şiir yada resimli olabilir. Özetlemek gerekirse her şeyden bir parça koyabilir ya da esin alabilirsiniz. Hediyenizin ya da hazırladığınız sürprizin kıymetini artıracak bir etken olmanın yanında, bu etkisinde bırakan sözler iletişime de katkıda bulunabilir.

14 Şubat Sevgililer Günü mesajları sizi korkutmasın, aksine şimdi onun yüreğini tekrardan çalmanın tam zamanı diye düşünün!

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Romantizm, tutku, çılgınca duygular, özlem ve coşku… Sevgililer Günü mesajları uzun olduğunda eski bir mektubun romantizmini taşıyor. Tüm bu duygularla yoğurulmuş en hususi mesajlar sizin de notunuzu ve mesajınızı süslesin. Kelimelerin gücüne inanamayacaksınız.

Öteki taraftan Sevgililer Günü mesajı uzun olmamalı diye düşünüyor ve daha çağdaş seçenekleri içinize sindiriyorsanız bu da oldukça olağan. Hediyenize yada o gün için tasarladığınız sürpriz konseptine de bağlı olarak Sevgililer Günü mesajları kısa da tercih edilebilir. Kısa mesajlarla yalın, mütevazı, direkt ve şık bir hava yakalayabilirsiniz. Aşk Sözleri Kısa

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Rahat nice anılarda aşkımızın ışığı parlasın aşkım. Nice 14 Şubatlarda sana doğru aşkımı fısıldamak dileğimle…

Yıldızların ışıklarıyla parlayan güzel saçların, ellerimi mıknatıs şeklinde çeken tenin ve mis kokunla yaşamımın güzelliğisin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz mübarek olsun…

Hayata oluşturulan pencerem, beni elimden tutup yaşama sarılmaya çağıran da sensin. İyi ki varsın aşkım, iyi ki seninim.

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer Günün mübarek olsun.

Paylaşıyoruz sevgimizi, kırılgan bir nebat şeklinde yetiştiriyoruz. Birbirimizin ellerini asla bırakmayalım dediğimiz o utangaç ilk günler hatıralarımızda aşkım. Seninle güzelleşmeyen, ışıldamayan bir 14 Şubat düşünemiyorum. Sevgililer Günümüz mübarek olsun.

Her sabah gözlerimi açtığımda seni başucumda arıyorum. Bir kutlamanın ışıkları, mutlu insanoğlu ya da çöken akşam karanlığı sana doğru dair karşı koyulmaz bir hisle kaplıyor tüm ruhumu. Seni fazlaca seviyorum, her an özlüyorum. İyi ki varsın.

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Yaşamın bana getirmiş olduğu en büyük enerji, ateş, bir eksen kayması şeklinde kendini dünyamda belli ettin. Her şey bambaşkaydı artık, tüm kalbimle senindim. Şimdi birbirimizi keşfederken aldığım hazzı hiçbir şeye değişmem. Günün mübarek olsun aşkım.

Sevgililer Günü benim için tüm gündelik detaylardan taşıyor şeklinde şimdi. Sesini işitmek yaşamak kadar önemli, su kadar hakiki gözünün içine bakabilmek…

Sevgililer Günü mübarek olsun aşkım, senin için bir soran olursa o geceleri sabaha bağlayan ışık diyeceğim.

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Varlığıyla yaşamımı aydınlatan aşkım, bizim için tüm emeklerine minnettarım. Yaşamda karşılaşacağımız her sürprize birlikte adım atmak için, nice 14 Şubat Sevgililer Günümüz olsun…

Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin.

Ve ben seninle beraber olduğum için fazlaca şanslıyım. Sevgililer Günümüz mübarek olsun.

Biliyorum ki yollar karanlıktan geçtiğinde başucumda sen varsın. Ellerin ellerime dokunduğu sürece varlığım tamamlanmış olacak. Aşkım, canım aşkım iyi ki benimlesin.

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları

Seni sevdiğim kadar yeşil ormanlar, sevinde mavi deniz ve rüzgarlar bizim nefesimiz.

Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana . Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün mübarek olsun biriciğim!

Senden ilkin yaşamı düşünmeden yaşamış gibiyim. Sonrasında sayende yıldızları fark ettim ve göklere bakmayı öğrendim. Sevgililer Günümüz mübarek olsun.

Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Sevgilin, seninle tanıştığımız günü düşünüyorum. Şimdiki halimizi hayal bile edemezdim. Bu büyük mutluluğu hayatıma getirişin bizim hikayemiz.

Sen kalbinim sahibi, hep bu şekilde kal. Seni fazlaca seviyorum. Nice görkemli 14 Şubatlarımız olsun.

Gözlerin gözüme baktığında tüm dünyam adeta sana doğru çekiliyor. Yıldız tozundan yapılmış kalpler taşıyoruz ve ışıltın bağımızı güçlendiriyor. Benim masal kahramanım, güzelliğini gördüğüm andan bu yana adeta bir saniyede olup bitti her şey. Benim tüm hayallerimde ve tüm dileklerimde aşkı taşıyan prenses sensin. Sevgililer Günün mübarek olsun.

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları
Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü ne denli mühim olabilir? Ne kadar önemli senin için? Her günüm, her nefesim sana doğru olan özlemimle parıldıyor. Sanırım aşık oluyorum. Karşılaştığımızda yüreğim çırpınıyor. Nefesim… İyi ki varsın.

Hastalanmış gibiydim ilk günlerimizde, çılgınca bir özlemekteydim her an varlığını. Bana ne işe yaradığını bilmiyordum. Şimdi acılarım birazcık dindi ve aşkınla beni rahat, mutlu bir hale getirdin. Sana doğru tutuldum. Beni bir hayalciye dönüştürdüğün için teşekkürler meleğim. Seninle büyülü 14 Şubatlar bitmesin.

Bana artık özlemeden, sevmeden, durağan akan bir yaşam ıstıraptır. Sakın unutma aşkım, sevmek seni daima başucumda hissetmem hem de yokluğunda kıvranmam. Çelişkiyle dolu bir talep, birazcık hüzün ve aşk… Bu kalp senin için çarpıyor. Sevgililer Günümüz mübarek olsun. Değişik Aşk Sözleri

Sayfa İçeriği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here