Ana sayfa cuma mesajları En güzel Resimli Cuma Mesajları 1 Kasım 2019

En güzel Resimli Cuma Mesajları 1 Kasım 2019

3303
0
Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli 2019

En güzel Resimli Cuma Mesajları 1 Kasım 2019

Resimli Cuma Mesajlarıyla Müslüman kardeşlerinize bir slm göndermek istemez misiniz? Cuma günü Müslümanlar kutsal günlerden biridir. Bu günlerde Müslümanlar sevdiklerine güzel mesajlar gönderirler. Bizde kutsal günde sevdiklerinizle paylaşacağınız en güzel mesajları sizin için derledik. Bugünün anlamına hususi en güzel cuma mesajlarını sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz hem kısa hem resimli cuma mesajlarını istediğiniz seçeneğe bakılırsa paylaşabilirsiniz. İşte 1 Kasım 2019 Cuma en güzel cuma mesajları ve sözleri

Resimli Cuma Gecesi Mesajları Kısa
Uzun Cuma Gecesi Sözleri

Resimli Cuma mesajları her Cuma Müslümanların gereksinim duyan bir mevzu haline geldi. En güzel resimli ve yazılı Cuma mesajlarından oluşan derlemeyi sizlere için toparladık. Cumanız kutsal olsun! Cuma namazı, akıllı, buluğ çağına erişmiş, sıhhatli, hür ve mukim Müslüman erkeklere farz kılındığı belirtilmiştir. Bu kutsal günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte 1 Kasım 2019 Cuma kısa ve en güzel cuma mesajları

Cuma Mesajları
Kısa Cuma Mesajları

1 KASIM 2019 RESİMLİ CUMA MESAJLARI

Kutsal Cuma gününde sevdiklerinize, mümin kardeşlerinize WhatsApp, SMS ya da mail üstünden gönderebileceğiniz en güzel resimli cuma mesajları.

Mesajları toplumsal medya hesaplarınız üstünden de paylaşabilirsiniz.

Cuma Gecesi Mesajları
Cuma Gecesi Mesajları Resimli

CUMA MESAJLARI

* ALLAH’IM…Sen seni özetleyen dilleri…Seni özetleyen halleri…UĞrunda gecen günleri…Sevginle dolup tasan aydinlik kalpleri…; kayra eyle…ilahi inanç verdin ; daim eyle…kayra verdin ; kaim eyle… Bu mesaji okuyan kulunu ‘Cennetinle, cemalinle müserref eyle’ (Amin)

* Af dilemekten çekinmeyin, Hiçbir günah ALLAH’ın Rahmetinden büyük değildir. Hayırlı Cumalar.

*Allahümme salli ve alâ seyyidinâ Muhammed ve alâ âli seyyidinâ Muhammed Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli 2019

*Ey ALLAHIM! Sen umut edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen’den isteyeni geri çevirmezsin. Ey adı Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi umut ve silahı yakarma olan bu kullarına maddi içsel şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar…..

*Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Rahat Ümitli Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

*Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

*’Şüphesiz (bilsinler) ki O Allah, bizzat rızkı veren kuvvet ve kudret sahibidir. Asla kuşkusuz o zulmedenlere de, (geçmiş) arkadaşlarının (azaptaki ) oranı şeklinde bir hisse vardır. Şimdi gelmesi için acil etmesinler. ‘ (Zariyat ~58,59) Cuma Gününüz Bin Kutsal Olsun. Yakarma eder, Yakarma beklerim. Merhabalar.

hayırlı cumalar mesajı
hayırlı cumalar mesajı 2019

*Avuç içlerinizde sakladığınız tüm duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı Cumalar.

*Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Evlatları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Sıhhat ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR.

*Günler bizlere dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla kutsal oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa siz değerli üyelerimizin sevgisi. Cumanız kutsal olsun…

Cuma Mesajları
En Güzel Cuma Mesajları

* Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini noksan etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

* Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, yakarma eden biri var senin için. sende yakarma et Allah için. Cumanız kutsal olsun.

* Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun fakat gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

* Rabbim! Gönlümün tesbihine ümit boncukları dizdin tane tane. Her çekişte AFF diyorum ve sığınıyorum Rahmetine. Sen affedicisin affetmeyi seversin. Bizleri de Aff Eyle! Yakarma İle Hayırlı Cumalar…

Hayırlı Cumalar
Cuma Mesajları Uzun

* Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bigün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini Mevla’ya. Sen istemesini bilirsen, Mevla yanıt verir duaya. Cuma günümüz kutsal olsun.

* İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşamış olduğu Anın Şikayetçisidir! ALLAH bizi yakınma değil Şükredenlerden eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

* Yükü sevgi, aslı saygı, gücü sulh, süsü hoşgörü olan kutsal dinimizin seçtiği haftanın hususi günü olan Cumanızı kutlarım.

* Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resülullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları Kısa

* Allah’ım! Akşama ulaştığımız şeklinde sabaha, sabah ulaştığımız şeklinde de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı verimli cumalar dilerim.

* Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

* Yakınlık ne zaman içinde ne mekenla sınırlıdır. Eller Allah”a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız. Cumanız kutsal olsun…

* Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız kutsal olsun.

* Makbul, yakarma ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı verimli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Cuma Mesajları
Cuma duaları

* Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma dost olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız kutsal olsun.

* İmkanların bittiği yerde inanç vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun” derdinden büyük Allah vardır. Hayırlı Cumalar.

* Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevilmiş olduğu kullarından eylesin sizleri ve doğal olarak ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

* Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, her insana nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

hayırlı cumalar
cuma mesajları

* Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

* Rabbim Seni bugün de yakarma edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Aden te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

* Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel meydana getiren, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim

* Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır bu şekilde zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.

Cuma Mesajları
En Güzel Cuma Mesajları

* Ey Rabbim, bizlere Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bizlere ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

* Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, her insana nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

* Makbul, yakarma ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı verimli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

* Özünün hakikati ve yüzünün nuru üstüne yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz gerekseme, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar…

* Şükür etmedikten sonrasında Dünyaları yesen ne yarar! ŞÜKÜR’le başladıktan sonrasında; bir kuru ekmek değmez mi Dünya’lara.. (Şems) Hayırlı cumalar.

Cuma Mesajları
Cuma Mesajı

* Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız kutsal olsun.

* Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

* Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günkü dualarınız kabul olsun. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!

* Bir kapıya bir kere gidersin, İkincisinde utanırsın… Fakat Rabbine hergün gidersin Doyamassın… Hayırlı Cumalar Dostlar.

* Yükü sevgi, aslı saygı, gücü sulh, süsü hoşgörü olan kutsal dinimizin seçtiği haftanın hususi günü olan cumanızı kutlarım.

* Rabbim bu kutsal gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Slm ve DUA ile … Hayırlı Cumalar.

* Rahatlık ve itimat içinde yenen kuru bir ekmek, kaygı içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanmış olan bir çadır, ahlaksızlığın yargı sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Kutsal Olsun.

* Ya Rab! Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme. Hayırlı cumalar.

* Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikâyet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

* Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, yakarma eden biri var senin için. sende yakarma et ALLAH için. cumanız kutsal olsun.

* Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar.

* Cuma şeklinde günümüz var. İslam şeklinde dinimiz var. Muhammed şeklinde şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üzerine Cumanız Kutsal Olsun.

* Allah’ım! dualarımın kabul olmasını engellemiş olan tüm günahlarımı affet. Amin! Hayırlı Nurlu Cumalar.

* Cuma günü vefat eden müminlere şehit sevabı verilir ve mezar azabından korunur.

* Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun fakat gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

* Günler bizlere dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla kutsal oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa siz değerli üyelerimizin sevgisi. Cumanız kutsal olsun.

* Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız kutsal olsun.

* Günlerin en kıymetlisi cumadır. Cuma günü Bayram günlerinden ve Aşure gününden daha kıymetlidir. Cuma dünyada ve Cennette müminlerin bayramıdır.

* Cumamız kutsal dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli siz değerli üyelerimizin üstüne olsun.

* Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine, kıyamete kadar her gün, o denli sevap verilir ki, adedini Allah’u Teala bilir.

* Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üzerine.

* Avuç içlerinizde sakladığınız tüm duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı Cumalar

* Ne karınca zayıf olduğundan aç kalır, ne de aslan pençesinin gücüyle karnını doyurur.
Rızık yalnızca Allah’a aittir. Kimi insana az verir, bazısına de fazlaca.
Fakat ikisini de sınav eder. Azca verdiğinden sabır, fazlaca verdiğinden şükür ister.
İnsan niyet ile nasip içinde bir çizgi üstünde yaşar. Rabbim niyetimizi salih, nasibimizi hayr eylesin.
Rabbim hayır olan Cumanın kıymetini bilenlerden eylesin. Cumamız kutsal olsun.


Etiketler;  #yazılı ve resimli cuma mesajları  #28 Aralık 2018 Resimlli Cuma Mesajları  #cuma mesajları  #En güzel cuma mesajları  #Cuma mesajı  #resimli cuma mesajları  #hayırlı cumalar mesajı  #kısa cuma mesajları mesajları  #hayırlı cumalar 2018  #hayırlı cumalar  #25 Ocak 2019 en güzel cuma mesajları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here