Ana sayfa Genel Cuma mesajları resimli

Cuma mesajları resimli

5320
5
Cuma mesajları resimli
Resimli cuma mesajları

Cuma mesajları resimli

Cuma mesajları resimli bu yazımızda yeralıyor! Yine bir cuma ve haftanın son günü olmasından ziyade mübarek Cuma günü! İslam dünyası, bugün Cuma namazı için camileri doldurup ellerini semaya kaldıracak. İbadetlerin yanısıra insanlar sevdiklerinin hatırını sormak ve onların Cuma gününü tebrik etmek amacıyla resimli Cuma mesajları araştırması yapıyor. Yazımızda ilerleyip en güzel resimli Cuma mesajları ve sözlerini bularak beğendiğiniz mesajları yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

Ey Allah’ım, bize nimetlerinden bahşet, cennetin kokusunu hissettir. Bize ateşin acısını tattırma. Amin. Selam ve Dua ile hayırlı cumalar.

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, Sen imdat eyle, Sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle. HAYIRLI CUMALAR…

‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem’ diyen Sevgilinin (s.a.s.) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile… Hayırlı cumalar dilerim.

Cuma mesajları resimli
Resimli cuma mesajları

Ey toprak Yüce Allah benden razı olana kadar bana sarılma.

Yaşadığın gibi öleceğine göre ona göre yaşa, Yüce Allah, senden razı olsun…Hayırlı Cumalar!

Allah bir kapıyı kapadığı zaman emin ol ki bin kapıyı açar.

Mevlana Derki, Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Cumanız mübarek olsun.

Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar

Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Uzun Resimli

Cuma mesajları uzun

Bu mübarek cumada tüm inananlara hayırlar getirmesini diliyorum…

Kafirlere karşı Elif gibi dimdik dururum Allah’a karşı Vav gibi eğilirim. Hayırlı Cumalar

Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek hayırlı bir şey isterse Allah ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Hayırlı Cumalar

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Cumamız mübarek olsun.

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli 2019

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Yoktan var olduk, haberdar olduk varlığından, imtihan olduk yaratıldıktan sonra, bizi imtihan edip sabırı da veren Rabb’imizin inananları bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun!

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Cuma Mesajları – Duaları – Ayetleri – Görselleri

Cuma Mesajları Resimli
Resimli Cuma Mesajları

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Bugün her zamanki gibi bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın, Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla. Cumanız Mübarek Olsun!

Ashabımı sevin. Ashabım gökteki yıldızlar gibidir, hangisine uyarsanız kurtulursunuz. <Hadîs-i Şerif>

Allah’ın (c.c.) rahmeti, mağfireti, bereketi üzerine olsun. Rabbim günümüzü hayırlı ve bereketli kılsın, Hayırlı cumalar diliyorum.

Rabbim dünyada sağlıklı, mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşamayı ahirette ise cennet bahçelerinde olmayı Peygamber Efendimizin bütün ümmetine nasip eylesin inşallah. Amin ve hayırlı cumalar.

Mevlana Sözleri

Cuma Mesajları Resimli
Resimli En Güzel Cuma Mesajları

2019 Cuma mesajları Yunus Emre

Gıybetin kulun sevaplarını bitirmesi, ateşin kuru odunu bitirmesinden daha çabuktur. Hadîs-i Şerif

Melekler daima duacınız olsun… Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun… Sevgili Peygamberimiz, şefaatçiniz olsun… Cumanız mübarek olsun…

Cuma günleri, duanın kabul olacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

Allah’ın selamı rahmeti, bereketi üzerimize olsun! Günümüz Aydın Cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım ezanla uyanan abdestle kendine gelen namazla huzura varıp secde ile yaklaşan, dua ile kulluğunu anlayan mümin olmayı nasip eyle. Amin! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli

Ey Rabbimiz! Bugün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud’a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Mutlu Cumalar…

Ya Rabbi! Kıldığımız namazları kabul eyle! Ahir ve akıbetimizi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememizi nasib eyle. Ölmüşlerimizi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar İnşAllah.

Sayfamızla ilgili görüşlerinizi burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Cuma Mesajları 2019

 

5 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here