Ana sayfa cuma mesajları Cuma Mesajları 2019 Anlamlı Ve Kısa Resimli Resimsiz| 22 Kasım 2019 Cuma...

Cuma Mesajları 2019 Anlamlı Ve Kısa Resimli Resimsiz| 22 Kasım 2019 Cuma Mesajları!

2868
0
Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli 2019

En Güzel Cuma mesajı, resimli cuma mesajları, son olarak cuma mesajları, cuma duası, cuma mesajı kısa, cuma mesajı uzun, cuma gününe hususi yakarış, anlamlı cuma mesajları benzer biçimde aradıklarınız burada içeriyor.

Cuma mesajları 2019, anlamlı cuma mesajları,cuma mesajları resimli yeni,resimli cuma mesajları paylaş,cuma mesajları yazılı benzer biçimde aradığınız yakınlarınız ile paylaşabileceğiz en yeni ve en güncel cuma mesajları bu haberimizde sizler için içeriyor. İşte En yeni cuma mesajları 2019…

İŞTE EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Cuma günleri duanın kabul olacağı bir an vardır. Bu an, hutbe ile Cuma namazı içindedir diyenler çoktur. Hutbe dinlerken, yakarış kalbden olur. Ses çıkarmak caiz değildir. Bu an her kent için başkadır. Cuma günü, gecesinden daha kıymetlidir. Gecesinde yada gündüzünde (Kehf suresini) okumak oldukça sevaptır. (Tefsir-i Mazheri)

Bir hadis-i şerifte, (Cuma günlerinde bir an vardır ki, müminin o anda etmiş olduğu yakarış red olmaz) buyuruldu. Bazıları, bu an, ikindi ile akşam ezanları arasındadır, dedi. Riyadun-nasıhin

Ya RABB’i ÜMMET-İ MUHAMMED’e rahatlık, birlik, beraberlik ver Kafirlere karşı bizlere Zaferler nasip eyle. Amin! Slm ve Yakarış ile Hayırlı Cumalar.

Cuma Gecesi Mesajları
Cuma Gecesi Mesajları Resimli

Dün rüya, yarın hayaldir. Rüyayı mutlu imgesel ümitli meydana getiren bugündür. Bugün gönlünün umudu her neyse yarın onu yaşaman dileğiyle. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya (aleyhisselam), ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız kutsal olsun.

Resimli Cuma Gecesi Mesajları Kısa
Uzun Cuma Gecesi Sözleri

Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Allahü teâlâ, bugünden itibaren kıyamete kadar size Cumayı farz kıldı. Adil yada zalim bir imam, başkan zamanında küçümseyerek yada inkâr ederek Cumayı terk edenin iki yakası bir araya gelmesin! Bu şekilde bir kimse tevbe etmezse, onun namazı, zekatı, haccı, orucu ve hiçbir ibadeti kabul olmaz. İbni Mace

cuma mesajları

Şüphesiz benim namazım, ibâdetlerim, hayatım ve ölümüm âlemlerin Rabbi Allah içindir. (En’âm, 6/162) Hayırlı Nurlu Cumalar.

Cuma namazı kılmak; köle, kadın, çocuk, hasta hariç, her müslümana farzdır. Ebu Davud, Hakim

Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli 2019

Bir Müslüman, Cuma günü gusül abdesti alıp, Cuma namazına giderse, bir haftalık günahları af olur ve her adımı için sevap verilir.)Riyadun-nasıhin

Cuma Mesajları
En Güzel Cuma Mesajları

Özürsüz üç Cumayı kılmayanın kalbi mühürlenir, kısaca iyilik yapması imkansız olur. Hakim

Hayırlı Cumalar
Hayırlı Cumalar mesajları
hayırlı cumalar mesajı
hayırlı cumalar mesajı 2019
Hayırlı Cumalar
Hayırlı Cumalar Mesajları
Cuma Mesajları
Hayırlı Cumalar
Hayırlı Cumalar
Cuma Mesajları Uzun
Cuma Mesajları
Cuma Mesajları Kısa
Cuma Mesajları Resimli
Cuma Mesajları Resimli
CUMA MESAJLARI
CUMA DUALARI
Cuma Mesajları
En Güzel Cuma Mesajları
Cuma Mesajları
Cuma duaları
Cuma Mesajları
Cuma Kutlaması
hayırlı cumalar
cuma mesajları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here