Ana sayfa cuma mesajları Cuma gecesi mesajları

Cuma gecesi mesajları

4350
1
Cuma Gecesi Mesajları
Cuma Gecesi Sözleri Uzun

Cuma gecesi mesajları

Cuma gecesi mesajları kısa, cuma gecesi mesajları resimli,cuma gecesi mesajları feysbuk, cuma gecesi lafları paylaş,
cuma gecesi duası, güzel laflar, cuma gecesi mesajları görsel, cuma gecesi mesajları görseller

Cuma gecesi mesajları en güzel cuma mesajlarını sizler için oluşturduk. İslam alemi için oldukça çok büyük kutsal cuma gününde Müslümanlar birbirlerine karşı cuma mesajı attıktan sonrasında aralarındaki bağları güçlendirmekte. Böylece bu sayfada hazırlamış olduğumuz mesajları SMS olarak ve Whatsapp, Feysbuk, Twitter mesajları benzer biçimde toplumsal medya sayfalarında da paylaşabilirsiniz.

Cuma Gece Mesajları Resimli

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Cuma geceniz mübarek olsun. Nazar Duası – nazardan koruyan dualar – nazar duaları

Allah’ım! Sana yalvarmam rahmetine inandığımdan, her şey senin kudretinle olur, kırık kalbim bile Allah derken, rahmetini üzerimizden ayırma Ya Rabbim! Amin. Cuma Akşamınız kutlu olsun.

Allah’ım! Evlerimizden huzuru ve bereketi, dillerimizden duaları, kalplerimizden senin ve Resulünün sevgisini azaltma. Dualarımızın kabul olması, ömrümüzün nurlu olması dilekleriyle. Amin. Cuma Gecemiz Kutlu olsun.

Hayatımızın öyküsünü meydana getiren en güzel yazıcı olan Allah’ım, kalbinizdeki güzellikleri bizlerin kaderine işlesin! Amin. Cuma geceniz bayram tadında olsun inşallah.

Ey rabbim; istemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmanı temenni ediyorum. Cuma Geceniz Kutlu Olsun…

Cuma gecesi mesajları

Aydınlansın içiniz bütün güzelliklerle, bir tutam tebessüm her daim olsun yüzünüzde ve yüreğinizde. Allah’ım, sevilmiş olduğu kulları arasına kabul etsin sizleri. Hayırlı cuma geceleri dilerim.

Allah’ın rahmeti bereketi üstüne olsun.Mekanın aden, yuvan huzurla dolsun. Kalbin Allah ile gecen nurla dolsun. Cuma Geceniz Hayırlı olsun.

Cuma Gecesi Mesajları
Resimli Cuma Mesajları

Varlığı sonsuz olan, acıma sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine yakarış edenleri geri çevirmez. Cuma Mesajları – Duaları – Ayetleri – Görselleri Dualarımızın Rabbimizin ulu katına iletilmesine vesile olan bu kutsal cuma gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle 

Ya Rabbim; bu kutsal cuma günün yüzü suyu hürmetine bizler aciz kulların ne derdi var ise, ne sıkıntısı var ise; dertlilere umar, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Hepimiz kulların dualarını kabul et… Güzel geceler.

Ey Rabbim! Senden bu dünyada ve sonsuz hayatta afiyetler dilerim. Rabbim! Senden dini, dünyevi, aileyle ilgili durumlarım hakkındaki afiyet dilerim. Ya Rabbi! Ayıplarımızı ört, korkularımızdan güvenilir kıl bizi… Cuma Gecenizi Kutlarım.

Medine’ye varamadımGül kokusu alamadım. Ben Resûle doyamadım. Gül Kokulu Cuma Geceleri Sizin Olsun

Cuma akşamınız kutsal yakarış ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli siz değerli ziyaretçilerimizin üstüne olsun. Cuma mesajları resimli

Resimli Cuma Gecesi Mesajları Kısa
Uzun Cuma Gecesi Lafları

İyi mi bir yaşamın var ise öyleki de ölürsün derler ya. O şekilde bir hayat sür ki; Yüce Allah, senden razı olsun…Cuma geceniz kutlu olsun.

Mevlana der ki; Yakarma edecek kadar güzel kalbin yoksa, güzel kalpli insanlardan yakarış iste. Cuma akşamınızı kutlarım.

Hayırlı Cumalar

Ey Rabb’im! bizlere verdiğin rızıklara bereket, kalplerimize ferahlık, ömürlerimize bolluk ver! Amin. Cuma geceniz hayırlı olsun! Hayırlı Cumalar Mesajı Cuma Mesajları

Cuma Gecesi Mesajları
Cuma Gecesi Mesajları Resimli

Allah’ım; sana açtığımız ellerimizi, sana sorduğumuz gönüllerimizi, sana bükülen boyunlarımızı, sana yalvaran dillerimizi, nolur boş çevirme… Cuma geceniz kutsal, dualarınız kabul olsun.

Ya Rabbi! Günün sonuna vardığımız benzer biçimde başlangıcına, başlangıcına vardığımız benzer biçimde de bitişine varmayı nasip eyle bizlere. Bizlere esenlik ver, hastalarımıza şifa ver. CUMA AKŞAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

Güneşin pembeliğiyle dünyaya gelen, saflığıyla süzülen, her insana nasip olmayan saadet denen o en güzel duygu sizle olsun. Cuma Geceniz Kutlu Olsun…Cuma Mesajları 2019

Hayırlı Cumalar Mesajı – Cuma Mesajları

 

Sayfa İçeriği

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here