Ana sayfa Bayram Mesajları 30 Ağustos Mesajları

30 Ağustos Mesajları

3286
0
30 Ağustos Mesajları

30 Ağustos Mesajları

30 Ağustos Mesajları, Bundan tam 100 yıl önce kazanılan Büyük Taarruz’u anmak amacıyla Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her sene kutlanıyor. 30 Ağustos mesajları yollayarak düşman kuvvetlerin Anadolu’dan tamamen çıkarılması için kazanılan büyük zaferin önemini sevdikleriniz ve yakınlarınızla twitter, whatsapp, facebook üzerinden paylaşabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı resimli mesajları ve sözleri…

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Ne mutlu Türküm diyene! 30 Ağustos Zafer Bayramı’nızı kutluyorum!.

30 Ağustos Zafer bayramı kutlu olsun bağımsızlığımızı bize veren Ulu Önder Atatürk’ü saygıyla anıyoruz…

Bizlere özgürlüğümüzü armağan eden Atamızı ve silah arkadaşları şehitlerimizi minnet ile anıyor, tüm ulusumuz için büyük anlamı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.

Ulu Önder Atatürk’ü saygıyla ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Ne mutlu Türküm diyene

Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK

Büyük zaferler, yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir… Mustafa Kemal Atatürk

30 Ağustos Mesajları
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Türk tarihi nice kazanılmış zaferlerle doludur. Ancak 30 Ağustos 1922’de zaferle neticelenen Dumlupınar Savaşı, Türk ulusunun yeniden doğuşudur. Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

Her sene olduğu gibi bu sene de büyük coşkuyla kutlayacak olduğumuz 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle öncelikle ulu önder Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi tekrar rahmetle anıyor, halkımızın zafer bayramını en içten hislerimle kutluyorum.

30 Ağustos Mesajları

30 Ağustos ile ilgili sözler

Büyük Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını yürekten kutlarım.

Süngü ve silahlarla ve kanla elde ettiğimiz zaferlerin ardından, tüm alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Tüm Türk ulusunun 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Türk ulusu için en önemli günlerden  olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutlarım…

30 Ağustos’ta Türkiye’nin geleceği için onbinlerce şehidin, milli birlik ruhu içinde canlarını feda ederek, özgürlük ve bağımsızlık meşalesini ebediyen sönmemek üzere yaktığı büyük zaferdir. Bu öncemli günde nice güzel 30 Ağustos Zafer Bayramlara…

30 Ağustos Mesajları
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Zafer Bayramı Kutlamaları

Şanlı mazimizde kazandığımız sayısız zaferleri yad ettiğimiz bu günde tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyor herkesi Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

Birlik ve bağımsızlığımız uğruna verilen mücadelede galip geldiğimiz bu anlamlı zaferin yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’da mücadele eden tüm kahramanları, kanı ve canı pahasına bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

Kurtuluş Mücadelemizin kahramanlarını, vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü amacıyla canlarını veren tüm  şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı Kutluyorum

Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Özlü Sözler

Güzel Sözler Resimli kardeş sitemizi de ziyaret etmeyi unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here