Ana sayfa Güzel Sözler 24 Kasım Öğretmenler Günü en güzel resimli mesajları: Resimli Öğretmenler Günü mesajları...

24 Kasım Öğretmenler Günü en güzel resimli mesajları: Resimli Öğretmenler Günü mesajları 2019

3191
0
24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları - resimli öğretmenler günü mesajları
24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları - resimli öğretmenler günü mesajları

24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları – resimli öğretmenler günü mesajları

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Resimli Öğretmenler Günü mesajları şimdiden araştırılmaya başlandı. 24 Kasım Öğretmenler Günü kısa, uzun kutlama mesajlarına haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği’ni kabul ettiği gündür. Bakanlar Kurulu, Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Millet Mektepleri Başöğretmenliği’ ünvanını 11 Kasım 1928’de yaptığı toplantıda vermiş ve bu ünvan, 24 Kasım’da Millet Mektepleri Talimatnamesi’nin yayınlanması ile resmileşmişti. Öğretmenler Günü ile ilgili aramalar yoğunlaştı. En güzel Öğretmenler Günü mesajları haberimizde yer alıyor..

24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları - resimli öğretmenler günü mesajları
24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları – resimli öğretmenler günü mesajları

24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları – resimli öğretmenler günü mesajları. Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü.. Öğretmenler Günü ile ilgili kutlamalar, 26 Kasım 1992’de Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği kapsamında gerçekleştiriliyor.

24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları - resimli öğretmenler günü mesajları

Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. Bu, 1981 yılında başlamış bir uygulamadır. Her yıl büyük bir coşku ile kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü bu yılda büyük coşku içinde kutlanacak.

24 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları - resimli öğretmenler günü mesajları

Bu özel günde öğretmenlerini gülümsetmek isteyenler resimli Öğretmenler Günü mesajlarını şimdiden araştırmaya başladılar. 24 Kasım Öğretmenler Günü kısa, uzun kutlama mesajlarını sizler için derledik..

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bütün bilgileri, doğruları zihnimize sevgisiyle ilmek ilmek işleyen, tüm zorluklarda sabretmeyi öğreten öğretmenlerim. Sizin gibi değerli insanları tanıdığım için, hayatıma dokunduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…
Yaşamımda önemli izler bırakan, bütün hatalarımda büyüklüğü ile üzerimde derinden etki bırakan bir öğretmenim var. İyi ki varsınız…
 kasım öğretmenler günü en güzel resimli mesajları - resimli öğretmenler günü mesajları
Bu güzel ülkenin halkını özveriyle yetiştiren öğretmenlerimiz siz her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.
Öğretmenler, tıpkı doğmakta olan güneşe benzerler. Etraflarını aydınlatıp karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!
Türkiye’mizin fedakar öğretmenleri, siz her şeyin en iyisine layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
Çocuklarımızı yetiştiren, bütün fedakarlığı gösteren siz öğretmenlerimize çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

O sımsıcak kalbin  ile her şeye değer öğretmenim o şefkatli bakışın içimi ısıtır öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Yeri geldi ana oldunuz, yeri geldi baba oldunuz. 24 Kasım öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Saymakla tükenmez yaptıkların, zamanla ödenen o bedellerin, kıvancındır üstün öğrencilerin, iftihar et sen de öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Bir Ulusun Gelişmiş Ülkeler Düzeyine Erişmesi; Eğitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Sadece Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun..

ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİRLERİ

ANA GİBİ, BABA GİBİ

Öğretmenim bilir misin
Seni nasıl sevdiğimi?
Sorsan bana nerde yerin
Gösteririm ben kalbimi

Ana değil, ana gibi;
Baba değil, baba gibi
Öğretmenim ben de sevgin
Can içinde bir can gibi…

SEVGİLİ ÖĞRETMENİM

Sevgili öğretmenim,
İnan sen bir ışıksın.
Yanarsın gece gündüz.
Aydınlatırsın bizi.

Doğruyu, güzeli,
Bize sen öğretirsin.
Vatanıma sevgiyi,
Kalbimize sen korsun.

Çevreni aydınlatır,
Bir mum gibi erirsin.
Anne – baba gibisin,
Bizi, bağrına hep basarsın

Aşk Sözleri – Aşk Sözleri Kısa – Güzel Sözler anlamlı sözler özlü sözler – https://www.sozler.web.tr/ogretmenler-gunu-mesajlari-siirleri-ve-sozleri-ogretmenler-gunu-mubarek-olsun/

Sayfa İçeriği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here