Ana sayfa Genel 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri – Resimli, yeni, en güzel...

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri – Resimli, yeni, en güzel 18 Mart mesajları

1949
0
18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları
18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri – Resimli, yeni, en güzel 18 Mart mesajları

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri yoğun ilgi görüyor. Her yıl önemli günlerden biri olan Çanakkale Zaferi, 18 Mart tarihinde kutlanıyor. Yurdun dört bir yanında günün anlam ve önemine uygun etkinlikler düzenleniyor. Bu sene destanın 108. yıl dönümü. 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajlarını her sene vatandaşlar sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıyorlar. İşte en güzel, resimli Mart Çanakkale Zaferi sözleri ve mesajları için seçenekler

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları 2023 yılında da yoğun ilgi görüyor. Çanakkale Zaferi, Türk tarihine büyük bir destan olarak yazılmış ve Anadolu toprakları ve Boğazların Türkler hâkimiyetinde kalmasını sağlamıştır. Tarihimizde önemli bir yere sahip olan destanın bu sene 108. Yıl dönümü kutlanacak. İşte sevdiklerinize gönderebileceğiniz ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz en güzel, resimli ve yeni 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

İstiklâl uğrunda, namus yolunda can veren Mehmedin yattığı yerdir.

Toprağı vatan yapan şehitlerimizi Minnet ve Saygı ile anıyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Minnetle Yâd ediyoruz.

Çanakkale Zaferi, vatanseverlik, fedakârlık, cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği bir destandır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak uğrunda ölen varsa vatandır . Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları
18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları

Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Aziz şehitlerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.

Çanakkale ruhu; aziz milletimizin en zor zamanlarda her türlü meşakkate göğüs gerip fedakarlık yapması, büyük zaferler kazanmasıdır.

Son şafak, son dua! Dönmeyi düşünmediler bile… Cennet vatanın kutsal şehitleri, ruhunuz şad olsun.

Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, bu toprak, bir devrin battığı yerdir. Eğil de kulak ver ; bu sessiz yığın, bir vatan kalbinin attığı yerdir.

Çanakkale Zaferimizin 108. yılında; Cumhuriyetimizin kurucusu, Anafartalar kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Çanakkale’nin ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını şükran ve minnetle yâd ediyorum.

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın. “Gömelim gel seni tarihe desem, sığmazsın.. Bu topraklar için tereddütsüz canını feda etmiş tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun. Bu vatan sizlere minnettar.

Sayfa İçeriği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here